خیریه نسیم وصال
این جوان یتیم ،بیمار را درمان کنیم+گزارش عملکرد
جوانی ست 31 ساله.چند سالی ست به بیماری تالاسمی از نوع شدید مبتلا شده است.تاکنون هرچه کارگری کرده است خرج درمان کرده. به دلیل بدن درد شدید و عدم تعادل در راه رفتن باید فورا به تهران مراجعه کند اما به دلیل نداشتن هزینه نمیتواند درمان را ادامه دهد.هر ماه باید دارو مصرف کند که حدود 2 میلیون تومان برای چکاب و دارو نیاز دارد .سرپرست خانواده است و چشم امید مادر و خواهرانش به برادربیمارشان است.
متاسفانه درحال حاضر نه تنها نمیتواند به دکتر مراجعه کند حتی پول کرایه ماشین و مواد غذایی را نیز در آستانه سال نو ندارند.در روستا زندگی می کنند و بسیار وضعیت مالی ضعیفی دارند.
هموطنان عزیزحتی ده هزار تومن واریزی از طرف شما می تواند ذره ای از مشکلات این جوان بیمار را کم  کند.همت کنید
 
-- مورد دوم: دختری ست 53 ساله،در یک اتاقک داخل حیاط منزل برادرش زندگی میکند پدر و مادرش را از دست داده، خوشبختانه ایشان دو ماه پیش ازدواج کردند و در شرف عروسی می باشند.دستش خالی است و نمیتواند چند قلم جهیزیه ابتدایی را تهیه کند.هموطنان خیر بیایید با کمک های خود این دختر یتیم را به خانه بخت بفرستیم.
 
باسلام به استحضار میرساند برای پرونده اول هزینه چندماه دارو وچکاب واریز شد وبرای مورد دوم نیز هزینه چندقلم کالای اساسی جمع اوری وبه حساب ایشان واریز شد/باتشکر
 
✔پرداخت انلاین خیریه نسیم وصال:
 
شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۴۱۶۲۳۷
شماره حساب بانک ملت: ۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵
شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۰۳۵۱
شماره حساب بانک ملی: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰
شماره شبا: IR310120020000005898771465