خیریه نسیم وصال
درباره خیریه

موسسه خیریه نسیم وصال نیکان از سال 1394 به شماره ثبت 89 بعنوان یک سازمان مردم نهاد غیردولتی با اخذ مجوزهای لازم از فرمانداری به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است.

بر طبق اساسنامه موضوع فعالیت موسسه انجام امر خیریه و فعالیت کمک به نیازمندان جامعه هدف می باشد و کلیه فعالیت های موسسه غیرسیاسی و غیرانتفاعی است. موسسه نسیم وصال در طول این هشت سال فعالیت سه هدف اصلی را دنبال کرده است که عبارتند از 1- کمک به تامین هزینه های درمانی بیماران نیازمند 2- کمک رسانی در راستای تامین هزینه های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند 3- کمک به تامین جهیزیه زوج های محروم. خداوند را شاکریم که در طول این سالها همواره بر روی اهداف موسسه پابند بوده ایم  بر آن عهد که بسته ایم هستیم و در راستای رسیدن به این سه هدف والا،  بخصوص تامین هزینه های بیماران نیازمند قدم های بسیار مهمی با  استعانت از خداوند متعال و همراهی و کمک شما مردم نیک اندیش برداشته ایم.

دفتر مرکزی موسسه خیریه نسیم وصال در شهر ایلام، چهار راه رسالت، ابتدای اشرفی اصفهانی، مجتمع برلیان طبقه چهار واحدهای 1 و 2 به صورت دائمی و روزانه از ساعت 8 صبح الی 14 ظهر با حضور 4 کارمند در بخش های مختلف به صورت چارتبندی شده و تخصصی در خدمت عزیزان نیازمند و خیرین محترم می باشد.

 

 

 

 

آخرین فراخوان ها

حامی هستم کمک آنلاین