خیریه نسیم وصال
این جوان یتیم را درمان کنیم+گزارش عملکرد

جوانی ست 31 ساله.چند سالی ست به بیماری تالاسمی از نوع شدید مبتلا شده است.تاکنون هرچه کارگری کرده است خرج درمان کرده. به دلیل بدن درد شدید و عدم تعادل در راه رفتن باید فورا به تهران مراجعه کند اما به دلیل نداشتن هزینه نمیتواند درمان را ادامه دهد.هر ماه باید دارو مصرف کند که چیزی حدود 2 میلیون تومان برای چکاب و دارو نیاز دارد .سرپرست خانواده است و چشم امید مادر و خواهرانش به برادربیمارشان است.

متاسفانه درحال حاضر نه تنها نمیتواند به دکتر مراجعه کند حتی پول کرایه ماشین و مواد غذایی را نیز در آستانه سال نو ندارند.در روستا زندگی می کنند و بسیار وضعیت مالی ضعیفی دارند.

هموطنان عزیزان حتی ده هزار تومن واریزی از طرف شما می تواند ذره ای از مشکلات این جوان بیمار را کم  کند.همت کنید...

مورد دوم: دختری ست 52 ساله ؛پدر و مادرش را از دست داده و  در یک اتاق داخل حیاط منزل  برادرش زندگی می کند.خوشبختانه ایشان دو ماه پیش ازدواج کرده اند و در شرف عروسی می باشند.سالهاست تحت پوشش خیریه نسیم وصال می باشد  دستش خالی است و وضعیت مالی مناسبی ندارد که حتی دو قلم جهیزیه  بخرد .هموطنان خیر به این دختر کمک کنیم تا با خرید چند قلم جهیزیه ناچیز راهی خانه بخت شود .

باسلام به استحضار میرساند برای مورد اول هزینه چندماه دارو واریز شد وبرای مورد دوم جهیزیه نیز هزینه چند قلم کالای اساسی/باتشکر ازشما خیرین محترم

✔پرداخت انلاین خیریه نسیم وصال:

https://www.nasimevesal.ir/payment-new

 

شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۴۱۶۲۳۷

شماره حساب بانک ملت: ۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۰۳۵۱

شماره حساب بانک ملی: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شبا: IR310120020000005898771465