کانال استودیو مژده
امروز جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

آرشیو دسته ‘اسلایدر’

۲۹ فروردین ۱۳۹۸

کمک فوری/نگذاریم این جوان بمیرد

پسری ۲۵ ساله ساکن یکی ازشهرستان های استان ایلام میباشد.چندین سال است که پدرش را ازدست داده ، ودرحال حاضر دانشجو میباشد،مدتی ست که به سرطان مغز و استخوان مبتلاشده است.

۲خواهر ویک مادر ناتوان دارد و چون خرجی خانواده برعهده ی این جوان میباشد مجبور است روزانه کارگری کندتابتواند شکم خانواده ی خود را سیر،وهزینه دانشگاه خود را پرداخت کند.

محمد داروی شیمی درمانی خاصی را استفاده میکندکه هزینه ی آن ماهیانه ۳میلیون و ۶۰۰هزارتومان میباشد که اگر تایک ماه دیگرکه از زمان استفاده نکردن داروها الان ۲ماه میگذرد را تهیه نکندبه گفته ی دکتر وی، به سرطان بدخیم تبدیل ومنجربه مرگ این جوان زجرکشیده می شود.

این جوان باتمام امیدی که داشت بامراجعه به خیریه ازآرزوهای برباد رفته ی خود ،از وضعیت نامناسب خانواده ی خود،از ناراحتی مادر،ازبیماری ناامیدانه ی خود گفت،وتقاضای کمک کرد.

باردیگر مثل همیشه،مثل تمامی روزها که دست تک تک بیماران ونوعروسان را گرفته ایم،اینبار نیز بتوانیم بخشی ازناراحتی ودغدغه ی این خانواده واین پسر جوان باکلی امید وآرزو، را کم کنیم.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۰۳۵۱

شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

۲۴ فروردین ۱۳۹۸

کمک فوری برای درمان کودک ۵ساله/بسته شد

امیر مهدی۵ ساله بیمارجسمی حرکتی مادرزادی است،این خانواده برای اینکه فرزندشان بتواند راه برود وهزینه ی درمانش را فراهم کنندخانه ی خودرا فروخته اند،و اکنون اجاره نشین خانه ای باماهی ۵۰۰هزار تومان هستند.

این کودک۲سال پیش قرنیه چشمش تخلیه شده و به جای آن لنز گذاشته و درحال حاضر انحراف چشم نیز دارد.

امیر مهدی به سختی میتواند چندقدمی راه برود،پدر این کودک بیکار است، برای ادامه ی درمان پسرش باید هر۴ ماه یکبار دارو تهیه کند که هزینه ی آن حدود ۳میلیون تومان می باشد.برای مغزو اعصاب پسرش نیز باید هرماه به پزشک معالج خود درتهران مراجعه کندکه ماهیانه نیز نیاز مبرم به فیزیو تراپی وکار درمانی دارد.

این خانواده برای تکمیل سیر درمانی کودک خود به حمایت شدید هم وطنان نیازمندند.

***— مورد دوم ۳ نوعروس یتیم ونیازمند میباشند که درخانواده بسیار فقیری زندگی میکنند،طبق رسوم درحدتوان باید جهیزیه ای تهیه کنند،به گفته ی این عروسان حدود ۱ سال است که از موعد عقدشان میگذرد وهمچنان ازطرف خانواده ی همسر برای گرفتن عروسی تحت فشار هستند،ونتوانسته اند مشکل خودرا به همسران بگویند. باتوجه به ناتوانی مالی هنوز نتوانسته اند وسیله ای برای حفظ آبرو خود دربرابر خانواده همسر تهیه کنند.لذا این ۳دختر به کمک مالی فوری نیاز دارند.

حال بار دیگر دست دردست هم کمک کنیم که امیر مهدی بتواند مث تمام کودکان راحت راه برود، و نیزبا حداقل کمک جمع آوری شده نگرانی و دغدغه را ازدوش این چندخانواده برداریم وان شاالله این ۳ عروس نیز هرچه زودتر به خانه ی بخت بروند.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۰۳۵۱

۱۹ فروردین ۱۳۹۸

فوری/کمک به هموطنان سیل زده

در حالیکه ما ایرانیان با وجود تمام سختیها وگرفتاریها دل به نوروز و طبیعت بسته بودیم که شاید در این رهگذر به دور از دغدغه روزمره زندگی دمی بیاساییم ! ،به ناگاه آسمان بارید وبارید و اندک آرامش را به هم زد و غم بر جای شادی نشست . بسیاری از هموطنانمان غافلگیرانه اسیر خشم طبیعت شده ،جان خود را از دست دادند و سیل دار وندار بسیاری از مردم در شهرها وروستاهای استانهای غربی را با خود برد و آنچه هم باقی ماند ،در میان تلی از گل ولای گرفتار کرده است.

بسیاری ازروستاهای بخش ماژین درشهرستان دره شهر ،روستاهای پلدختر ومعمولان کماکان با درد ورنج تحمیل شده از سوی طبیعت دست وپنجه نرم می کنند ،حجم مشکلات وخسارات به حدی بالا ست که کمکها وتسهیلات ارگانهای دولتی قادر به ترمیم بخش ناچیزی از زخم عمیق وارد شده بر پیکر هموطنانمان نیست .

البته مردم نوع دوست ایرانی همواره مصداق شعر سعدی شیراز ؛همچو اعضای یک پیکر ،در دردها وگرفتاری های وارده بر همنوعانشان بی قرار کمک وخدمت بوده اند !حداقل ما در این خیریه در طول سالهای خدمت ،همراهی و همدلی مردم عزیز ونیک اندیش ایرانمان را بارها شاهد وناظر بوده ایم وبرای این وفاق ،همدلی ونوع دوستی همواره شاکر خدای بی همتا بوده ایم.

اینک که زخم وارده بر پیکرمان آنقدر عمیق است که بدون همراهی یکایک شما ایرانیان عزیز هیچ مرحمی نمی تواند التیام بخش این زخم بزرگ باشد ،قطره قطره سخاوت شما مرحمی بر دل ریش هموطنان سیل زده امان خواهد بود .

بیایید باردیگر اوج همدلی ،نوع دوستی وبی قراری در درد ناشی از زخم سیل بر پیکر ایرانمان را به نمایش بگذاریم….

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بروز اشکال فنی در سامانه پرداخت/ این مشکل تا دو روز آینده حل خواهد شد

بعلت ایراد فنی در درگاه پرداخت خیریه نسیم وصال ،مدتی است که امکان پرداخت آنلاین با مشکل مواجهه شده است.

مدیرعامل خیریه نسیم وصال با تشکر از همراهی وصبوری همراهان وخیران عزیز گفت : با توجه به ارائه خدمات پرداخت از سوی به پرداخت بانک ملت  و اتصالاین سامانه به نماد الکترونیک به محض انقضاء مهلت نماد الکترونیک ،بصورت همزمان ارائه خدمات بانکی نیز قطع می شود.

وی اظهار داشت : با توجه به برخورد زمان تمدید نماد با ایام تعطیل نوروز وتعطیلی موسسه دراین مدت ،تمدید نماد به بعد از تعطیلات موکول شد.

مدیرعامل خیریه بیان داشت: روند تمدید نماد آغاز شده است و ظرف مدت یکی دو روز آتی با تمدید نماد ،درگاه پرداخت نیز خدمات رسانی خود را آغاز خواهد کرد.

وی ضمن پوزش از کاربران وهمراهان خیریه ،از اینکه  نقص فنی  یاد شده  در این مدت، خدمات را با مشکل مواجهه کرد از همه خیرین و همچنین مددجویان عذرخواهی کرد .وی ابراز امدیواری کرد ظرف امروز وفردا این مشکل حل شود.

۰۱ فروردین ۱۳۹۸

کمک فوری برای جراحی پسر۱۷ساله/بسته شد

مهدی ۱۷ساله ساکن استان ایلام؛چند سالیست که به دلیل مشکل شنوایی مجبور به استفاده ازسمعک شده است.

درحال حاضربه دلیل کاهش درصد شنوایی این پسر،طبق نظر پزشک نیازمند کاشت حلزون می باشد،که دربیمارستان دولتی هزینه ی آن ۹ میلیون تومان اعلام شده است.بیش از ۴ ماه است که ازموعد عمل میگذرد واگر این مبلغ جمع آوری نشود ممکن است این جوان شنوایی خودرا ازدست بدهد.

علاوه برناشنوایی، این بیمار ازنارسایی کلیوی نیز رنج می برد، پدرش به دلیل سکته مغزی خانه نشین شده است،که هزینه ی درمانی پدر ازیک سو، وجراحی پسر ازسوی دیگر برمشکلات این خانواده افزوده است.. خانواده ی ایشان به هیچ عنوان توانایی پرداخت این هزینه را ندارد.لذا با مراجعه به خیریه نسیم وصال تقاضای کمک مالی داشته اند.

حال بار دیگر دست در دست هم کمک کنیم که هزینه ی عمل ودرمان این پسر نوجوان وبخشی از هزینه های درمانی پدر زمین گیر خانواده جمع آوری شود،بلکه ناراحتی ومشکلات این خانواده کمتر شود.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

 

 

 

۲۲ اسفند ۱۳۹۷

کمک فوری برای درمان ۲کودک ومادربیمار/بسته شد

مهسا دختری ۱۲ ساله،مدت ۳ سال است که به بیماری صعب العلاج پسوریازیس مبتلا شده است،هفته ای دوبار باید نور درمانی انجام دهد،چون بیماری صعب العلاج است هزینه ی دارو ماهیانه اش حدود ۱میلیون و۲۰۰ هزار تومان می باشد.

این بیماری پوستی، پاها ودستهای این دختر را درگیر کرده است ومدام گریه میکند،پدرش کشاورز است و وضع مالی مناسبی ندارند که بتواند داروها را تامین کند.

*** مورد دوم: پارمیدا کودک ۱۰ ساله ای میباشد که چندین سال است به بیماری آلوپسی مبتلا شده است،برای جلوگیری از ریزش مو باید هرماه دارو مصرف کند،شغل پدرش کارگر است وبا مراجعه به خیریه اظهار کرد که به هیچ وجه توان ادامه درمان دخترم را ندارم.

*** مورد سوم: مادر ۵ کورک قدو نیم قد، ۷سال است که دیالیز انجام میدهددر اثر دیالیز هردو چشمش به شدت کم بینا شده اند،یکی از چشم هایش نیاز خیلی فوری به تزریق آمپول دارد که هزینه ی آن ۱ میلیون و۳۰۰ هزار تومان می باشد،همسرش نیز دیسک کمر دارد وتوانایی کارکردن را ندارد، برای جلوگیری ازنابینا شدن این مادر،باید سریعا این آمپول را تزریق کند.بابرسی دقیق هرسه بیمار وضعیت مالی مناسبی برای ادامه ی درمان ندارند.

بار دیگر همت کنیم ،بافرا رسیدن سال جدید، این ۲ کودک و مادر را ازاین بیماری ها نجات دهیم تا بتوانند با خوشحالی وبدون دغدغه درکنار هم این روزهای سخت را سپری کنند.

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

 

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

دست این ۳ مادر را بگیریم/بسته شد

مادریست ۵۴ ساله، ساکن یکی از روستاهای ایلام می باشد،۶ماه است که به سرطان بدخیم معده مبتلا شده است، هزینه ی شیمی درمانی ودارو ماهیانه ی او بیش از ۸۰۰ هزار تومان است.

همسرش کارگر فصلی است توان پرداخت هزینه ی زندگی ومداوای همسر خودرا ندارد،پدر این خانواده بااشک ریختن به این موسسه خیریه مراجعه کرده وتقاضای کمک مالی برای مداوای همسرش کرد،وی گفت حاضرند بدون شام ،شب را به روز برسانند اما سایه ی این مادر ازسر بچه هایش کم نشودوبچه هایش شاهد ضعیف شدن مادرشان نشوند.

***مورد دوم مادریست ۳۲ ساله که یک کودک خردسال دارد،از۸ ماه پیش دچار سرطان بدخیم سینه شده است،با کمک اقوام وگرفتن وام جراحی را انجام داده است،امابرای ادامه ی درمان نیاز به شیمی درمانی وهزینه ی ماهیانه دارو دارد.همسر این خانم نیز کارگر است وتوان پرداخت هزینه ی درمانی را ندارد.

***مورد سوم مادریست ۲۶ ساله ،برای کمک خرج خانواده ی پدری ومشکلات خود ۳میلیون تومان وام گرفته است،بیش از ۱ سال است که نتوانسته قسط های آن را پرداخت کند،همسرش نیز بیکار است وتوان پرداخت این وام را ندارد.

طبق رای دادگاه درصورت عدم پرداخت درزمان معین،ضامن ایشان که خاله ی وی است باید درچندروز آینده راهی زندان شود.

بار دیگر مثل همیشه دست دردست هم کمک کنیم که با پرداخت بخشی از هزینه های درمانی ،سلامتی را به این ۲مادرعزیز هدیه دهیم و دست این مادر جوان را بگیریم که پیش اقوام وهمسر خود خجالت زده نشود.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

 

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

کمک فوری برای جراحی این دخترنیازمند/بسته شد

دختریست ۴۶ ساله ،مجرد ساکن یکی از روستاهای ایلام میباشد،چندین سال است که برای خرج خانواده، براثر کار قالی بافی به دیسک گردن شدید مبتلا شده است.

بامراجعه به پزشک متخصص،جراحی فوری را برایش تجویز کرده است،عمل باید دربیمارستان بیستون کرمانشاه انجام شود،هزینه ی جراحی ۱۴ میلیون تومان است وهزینه ی پلاتین بصورت جدا، ۱۰ میلیون تومان اعلام شده است که جمعا ۲۴ میلیون تومان نیاز دارد.

پدرخانواده پیر مردی ازکار افتاده میباشد،ومادرش نیز بیمار و مشکل بینایی دارد،که به هیچ عنوان توان جمع آوری این مبلغ را ندارند.

طبق گفته ی پزشک اگر این دختر جوان دیرتر عمل کند ممکن است به نخاع در ناحیه گردن آسیب جدی وارد شود،با دیدن حال و روز این دختر، واقعا به سختی کارهای روزمره خودرا انجام میدهد و دردخیلی شدیدی دارد .که باید قبل ازاینکه دیر شود،فورا عمل انجام شود.

وضعیت این خانواده خیلی بد است والان درموقعیت حساسی قرار گرفته اند، کمک کنیم زودتر این مبلغ جمع آوری واین دختر عمل شود.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

 

 

 

 

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

حال این مادر وخیم است/بسته شد

مادریست ۶۵ ساله ساکن یکی از روستاهای استان ایلام میباشد،۵فرزند دارند،همسرش به دلیل کمردرد شدیدچندسال است که خانه نشین شده است وتوانایی حرکت ندارد،وفقط با کمک مردم واشنایان امرار معاش میکنند.

این مادر حدود ۲سال است که با مشکل شدید قلب مواجه شده است،که تابه امروز به دلیل مشکل مالی به آن توجه زیادی نکرده وفقط درد راتحمل کرده است.اماباتوجه به وضعیت ناراحت کننده ی حال این مادر وتپش قلب شدید و درد قفسه سینه با کمک اقوام سریعا او را به بیمارستان رسانده اند.

دکتربیماری قلبیAS ومشکل داربودن۴رگ قلبش(۲رگ بسته شده )راتشخیص داده است که نیاز فوری به اکوگاردبوگرافی تخصصی وآنژیوگرافی دارد.که هزینه ی آن دربیمارستان تخصصی ۶میلیون تومان است،طبق گفته ی دکترمتخصص،با توجه به وخیم بودن حالش ،شاید این آنژیو نیز جوابگوی حال این مادر نباشد،ونیاز به عمل قلب باز باشد،اما باتوجه به ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن ممکن است عمل باز منجربه مرگ این مادر زجرکشیده شود وبااین شرایط فوری،فقط باید آنژیو انجام شود.

شرایط این مادر خیلی حاد است وبیمارستان دولتی عمل این مادر را انجام نمیدهند.

طبق گفته ی این مادر وخانواده ایشان به هیچ وجه توانایی جمع آوری این مبلغ را ندارند و فقط مجبور است درد را تحمل کند.

باردیگرباکمک شماخوبان همت کنیم و این مادر را ازاین وضعیت نجات دهیم.

 

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 

 

۲۰ بهمن ۱۳۹۷

کمک کنیم این مادر نمیرد/بسته شد

مادریست ۵۰ ساله ساکن روستای دور افتاده ای ازاستان ایلام میباشد.که درکنار همسر ناتوانش و فرزندانش برای خرج زندگی تلاش می کنند.

مدتی است که ازناحیه قلب دچار درد شدید شده است،بامراجعه به بیمارستان دکترمتخصص آنژیو فوری به دلیل بسته شدن ۲رگ قلبش را برایش تجویز کرده ،

که هزینه ی آن ۵ میلیون تومان است.

درحال حاضر این مادر تپش قلب شدید وتنگی نفس دارد وباید فورا در استان کرمانشاه آنژیو شود.

این مادر باتوجه به نیازمند بودن به بیمارستان دولتی مراجعه کرده است اما متاسفانه تا۶ماه آینده نوبت نداشته اند،واما با درنظر گرفتن اینکه حال این مادر اصلا خوب نیست باید سریعا ظرف هفته ی آینده دربیمارستان خصوصی عمل شود.

بار دیگر دست دردست هم کمک کنیم این مادر سلامتی خود را به دست آورد ودرکنار همسر پیر وناتوانش برای فرزندان امیدی باشد.

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465