کانال استودیو مژده
امروز جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

آرشیو دسته ‘اخبار’

۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بروز اشکال فنی در سامانه پرداخت/ این مشکل تا دو روز آینده حل خواهد شد

بعلت ایراد فنی در درگاه پرداخت خیریه نسیم وصال ،مدتی است که امکان پرداخت آنلاین با مشکل مواجهه شده است.

مدیرعامل خیریه نسیم وصال با تشکر از همراهی وصبوری همراهان وخیران عزیز گفت : با توجه به ارائه خدمات پرداخت از سوی به پرداخت بانک ملت  و اتصالاین سامانه به نماد الکترونیک به محض انقضاء مهلت نماد الکترونیک ،بصورت همزمان ارائه خدمات بانکی نیز قطع می شود.

وی اظهار داشت : با توجه به برخورد زمان تمدید نماد با ایام تعطیل نوروز وتعطیلی موسسه دراین مدت ،تمدید نماد به بعد از تعطیلات موکول شد.

مدیرعامل خیریه بیان داشت: روند تمدید نماد آغاز شده است و ظرف مدت یکی دو روز آتی با تمدید نماد ،درگاه پرداخت نیز خدمات رسانی خود را آغاز خواهد کرد.

وی ضمن پوزش از کاربران وهمراهان خیریه ،از اینکه  نقص فنی  یاد شده  در این مدت، خدمات را با مشکل مواجهه کرد از همه خیرین و همچنین مددجویان عذرخواهی کرد .وی ابراز امدیواری کرد ظرف امروز وفردا این مشکل حل شود.

۱۰ مرداد ۱۳۹۶

گزارش عملکرد موسسه خیریه نسیم وصال در سه ماهه نخست سال ۹۶

موسسه خیریه نسیم وصال ثبت شده به شماره ۸۹ که براساس مجوز فعالیت شماره ۴۲۶۰وزارت کشور از سال۹۳ بصورت رسمی  فعالیت خود را در استان ایلام آغاز نموده است . از انجاییکه بر اساس رصدهای صورت گرفته بسیاری از افراد جامعه هدف از نظر پرداخت هزینه های سرسام آور درمانی دست وپنجه نرم می کنند ،این موسسه فعالیت خود را حول محور تامین هزینه های درمانی نیازمندان متمرکز نمود.

این درحالیست علاوه برزمینه تامین درمان نیازمندان ،برحسب نیاز مواردی از قبیل تامین هزینه جهیزیه نوعروسان نیازمند،تامین خوراک وبسته های غذایی خانواده های محروم در مناسبتهای خاص نظیر عید نوروز و ماه مبارک رمضان ،پرداخت کمک هزینه دانش آموزان ودانشجویان نیازمند نیز در دستور کار موسسه قرار داشته است.

از آنجاییکه این موسسه وعوامل اجرایی آن فاقد منابع خاص جهت تامین نیازمندیهای جامعه هدف می باشد ،لذا صددرصد کمک هزینه های پرداختی این موسسه از طریق مشارکت خیرین و مردم نوع دوست کشورمان صورت پذیرفته است .یکی از مهمترین  واثرگذارترین راههای تامین هزینه ها از طریق انتشار فراخوان کمک ها و مساعدت رسانه های وزینی همچون عصرایران وانتخاب صورت گرفته که جای دارد از مساعدت وهمراهی مدیران مسوول وسردبیران ودبیر سرویس اجتماعی این رسانه ها تشکر نماییم.

بدون شک چنانچه مساعدت وهمراهی این عزیزان وهمچنین حس وع دوستی هموطنان عزیزمان نبود ،الان بسیاری از بیمارانی که توانستیم هزینه های جراحی ودرمانی آنان را به موقع پرداخت نماییم الان در بین خانواده های خود نبودند ،لذا براین باوریم مهمترین سرمایه برای تداوم این راه حفظ اعتماد مخاطبین فرهیخته ونوع دوست این رسانه ها و یاوران دلسوز این خیریه است که دراین راستا برخود لازم می دانیم گزارش  این مساعدتها وکمکها را بصورت سه ماهه در اختیار این عزیزان قرار دهیم

ضمن اینکه موسسه در پایان هر فراخوان ،گزارش عملکرد آن پرونده را در سایت خیریه در معرض دید مخاطبین وهمراهان قرار می دهد ،اما در این جا نیز گزارش اقدامات صورت گرفته در سه ماهه اول سال ۹۶را جهت استحضار در سایت منتشر می کنیم.

الف) دریافتها وپرداختها

کل مبلغ جمع اوری شده توسط موسسه در سه ماهه اول  ۲۷۲۰۰۰۰۰۰تومان

کل مبلغ پرداختی در راستای فعالیتهای خیریه ای به مددجویان    ۲۶۱۶۰۰۰۰۰       تومان

مانده صندوق :۱۰۴۰۰۰۰۰تومان

ب)-درمان قطعی وجراحی

ب/۱-پرداخت هزینه های جراحی وبستری بیماران شامل جراحی سنگین تعداد ۳۰نفر به مبلغ ۱۳۳۶۰۰۰۰۰تومان

ب/۲پرداخت کمک هزینه خرید سمعک تعداد ۱۰ نفر به مبلغ ۱۰میلیون تومان

ب/کمک هزینه بیمار سرطانی منظم بصورت ماهیانه ۱۰ نفر جمعا به مبلغ ۱۲میلیون تومان

ج) کمک هزینه درمانی مستمر

ج/۱-کمک هزینه درمان شامل خرید دارو ،آمپول ،گفتار درمانی تعداد ۳۴ بیمار تحت پوشش هر ماه ۱۰میلیون تومان .جمع سه ماه مبلغ ۳۰ میلیون تومان

د) کمک هزینه جهیزیه نوعروس نیازمند به تعداد ۸نفر ،هر نفر ۵/۱میلیون  تومان ،مجموعا۱۲میلیون تومان

ر)-خرید و توزیع بسته غذایی ماه مبارک رمضان ۲۰۰بسته به ارزش هربسته  ۱۰۰هزار تومان مجموعا ۲۰میلیون تومان

و)- کمکهای پرداختی موردی به نیازمندان تحت پوشش به تعداد ۱۰۰نفر (هرماه هر نفر ۱۰۰هزار تومان ،جمع هرماه ۱۰میلون)مجموعا ۳۰میلیون تومان

ر)-کمکهای پرداختی به نیازمندان مراجعه کننده به موسسه به صورت موردی بتعداد ۵۰نفر به ملبغ ۱۰میلیون تومان

ز) هزینه های جاری موسسه

ز/۱ پرداخت کرایه ساختمان موسسه در سه ماهه نخست ۳میلیون تومان

ز/۲پرداخت هزینه آب وبرق وتلفن واینترنت در سه ماهه نخست ۱میلیون تومان