فوری/کمک به هموطنان سیل زده

 • توسط نسيم وصال
 • 1398/01/19
 • ۳

در حالیکه ما ایرانیان با وجود تمام سختیها وگرفتاریها دل به نوروز و طبیعت بسته بودیم که شاید در این رهگذر به دور از دغدغه روزمره زندگی دمی بیاساییم ! ،به ناگاه آسمان بارید وبارید و اندک آرامش را به هم زد و غم بر جای شادی نشست . بسیاری از هموطنانمان غافلگیرانه اسیر خشم طبیعت شده ،جان خود را از دست دادند و سیل دار وندار بسیاری از مردم در شهرها وروستاهای استانهای غربی را با خود برد و آنچه هم باقی ماند ،در میان تلی از گل ولای گرفتار کرده است.

بسیاری ازروستاهای بخش ماژین درشهرستان دره شهر ،روستاهای پلدختر ومعمولان کماکان با درد ورنج تحمیل شده از سوی طبیعت دست وپنجه نرم می کنند ،حجم مشکلات وخسارات به حدی بالا ست که کمکها وتسهیلات ارگانهای دولتی قادر به ترمیم بخش ناچیزی از زخم عمیق وارد شده بر پیکر هموطنانمان نیست .

البته مردم نوع دوست ایرانی همواره مصداق شعر سعدی شیراز ؛همچو اعضای یک پیکر ،در دردها وگرفتاری های وارده بر همنوعانشان بی قرار کمک وخدمت بوده اند !حداقل ما در این خیریه در طول سالهای خدمت ،همراهی و همدلی مردم عزیز ونیک اندیش ایرانمان را بارها شاهد وناظر بوده ایم وبرای این وفاق ،همدلی ونوع دوستی همواره شاکر خدای بی همتا بوده ایم.

اینک که زخم وارده بر پیکرمان آنقدر عمیق است که بدون همراهی یکایک شما ایرانیان عزیز هیچ مرحمی نمی تواند التیام بخش این زخم بزرگ باشد ،قطره قطره سخاوت شما مرحمی بر دل ریش هموطنان سیل زده امان خواهد بود .

بیایید باردیگر اوج همدلی ،نوع دوستی وبی قراری در درد ناشی از زخم سیل بر پیکر ایرانمان را به نمایش بگذاریم….

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465

 قبلی «
بعدی »

۳ دیدگاه ها

 1. تراکنش
  ۲۰۱۹-۰۴-۰۹ ۰۵:۴۱:۳۱ تاریخ :
  ریال ۲۰۰۰۰۰۰ مبلغ :
  ۱۴۸۹۰۸۴۳۲۴۴۶ شماره پیگیری :
  ۲۰۶۰۶۲ شماره ارجاع :

 2. به نظر من بهتره که شما روی کمک به نیازمندان دارو و درمان تمرکز کنید و برای کمک به سیل زدگان کمکهامون رو واریز کنیم به هلال احمر
  (هلال احمر جا افتاده بود)

 3. مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، طى شماره حواله ۳۱۷۹۷۸ پرداخت گردید، امید کمکی برای هموطنان باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.