- خيريه نسيم وصال - http://www.nasimevesal.ir -

کمک فوری برای درمان ۲کودک ومادربیمار/بسته شد

مهسا دختری ۱۲ ساله،مدت ۳ سال است که به بیماری صعب العلاج پسوریازیس مبتلا شده است،هفته ای دوبار باید نور درمانی انجام دهد،چون بیماری صعب العلاج است هزینه ی دارو ماهیانه اش حدود ۱میلیون و۲۰۰ هزار تومان می باشد.

این بیماری پوستی، پاها ودستهای این دختر را درگیر کرده است ومدام گریه میکند،پدرش کشاورز است و وضع مالی مناسبی ندارند که بتواند داروها را تامین کند.

*** مورد دوم: پارمیدا کودک ۱۰ ساله ای میباشد که چندین سال است به بیماری آلوپسی مبتلا شده است،برای جلوگیری از ریزش مو باید هرماه دارو مصرف کند،شغل پدرش کارگر است وبا مراجعه به خیریه اظهار کرد که به هیچ وجه توان ادامه درمان دخترم را ندارم.

*** مورد سوم: مادر ۵ کورک قدو نیم قد، ۷سال است که دیالیز انجام میدهددر اثر دیالیز هردو چشمش به شدت کم بینا شده اند،یکی از چشم هایش نیاز خیلی فوری به تزریق آمپول دارد که هزینه ی آن ۱ میلیون و۳۰۰ هزار تومان می باشد،همسرش نیز دیسک کمر دارد وتوانایی کارکردن را ندارد، برای جلوگیری ازنابینا شدن این مادر،باید سریعا این آمپول را تزریق کند.بابرسی دقیق هرسه بیمار وضعیت مالی مناسبی برای ادامه ی درمان ندارند.

بار دیگر همت کنیم ،بافرا رسیدن سال جدید، این ۲ کودک و مادر را ازاین بیماری ها نجات دهیم تا بتوانند با خوشحالی وبدون دغدغه درکنار هم این روزهای سخت را سپری کنند.

شماره کارت ملت:۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۰۹۲۶۵۳

شماره حساب بانک ملت:۵۸۹۸۷۷۱۴۶۵

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴
شماره حساب بانک ملی :۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

شماره شباIR310120020000005898771465