کانال استودیو مژده
امروز دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به یک خانواده نیازمند تحت پوشش این موسسه

پس از انتشار این گزارش که درباره اوضاع نامناسب زندگی یک خانواده روستایی است ،ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) آمادگی این ستاد را برای کمک به این خانواده و رفع بخشی ازنیازمندی های آنها را اعلام کرد.

پدرخانواده بیکار و بیمار و ازکارافتاده است و همسرش از بیماری شدید تنفسی رنج می برد بنحوی که به سختی نفس می کشد.این خانواده درخانه ای محقر وخرابه ای زندگی میکنند که سقف آنرا از ورقهای حلبی پوشش داده اندوبه گفته پدرخانواده زمستانها ازسرما واینک از رسیدن گرما وداغ شدن سقف ونداشتن کولر در هراسند و دعا میکنند هرگز تابستان فرا نرسد! اما بیشتر شرم سرپرست خانواده از نگهداری مادرش در آلونکی در گوشه ای دیگرخانه است که زمستان و تابستانش از عذاب کشیدن او و همدم شدن با حشرات و…سخت در عذاب است.
مادری که جوانیش را وقف او کرد که درپیری عصای دستش باشد اما تقدیراو فقرونداری ودستانش ازجبران زحمات مادرکوتاه!»پس از انتشار این گزارش که درباره اوضاع نامناسب زندگی یک خانواده روستایی است ،ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) آمادگی این ستاد را برای کمک به این خانواده و رفع نیازمندی های آنها را اعلام کرد.
به گزارش «تابناک» گزارشی با عنوان «به یاری یک خانواده زجر کشیده آبرومند بشتابید» منتشر شد که با توجه به اوضاع رقت بار این خانواده واکنشهای بسیاری درمیان مخاطبان «تابناک» داشت و بسیاری از مخاطبان آمادگی خود را برای کمک به این خانواده نیازمند اعلام کرده بودند.اما در همین زمینه محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در تماسی با موسسه خیریه نسیم وصال و کسب اطلاعات تکمیلی اعلام کرد این ستاد بخشی ازهزینه های این خانواده نیازمند را متقبل خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاين
توسط تمامي كارت هاي عضو شتاب